Konfigurátor dveří SOLODOOR

Na serveru výrobce dveří Solodoor máte jedinečnou možnost si v konfigurátoru dveří sestavit dveře podle vašich představ. Vyberete požadovaný model, typ povrchu, barvu a ihned vidíte dveře v náhledu, jak budou vypadat. Zároveň se také zobrazuje jejich cena, včetně doplňků nebo vybraných příplatků. 

Ceny uvedené v konfigurátoru jsou vždy maloobchodní ceny určené výrobcem včetně DPH 21%.

Dřevěné interiérové dveře SOLODOOR

Prohlédněte si naši nabídku interiérových dveří v jednoduché aplikaci, kterou naleznete na našich webových stránkách. Snadno si tak můžete provést vizualizaci interiérových dveří SOLODOOR ve vašem interiéru. Dřevěné interiérové dveře zútulní váš domov. Vybírat můžete z mnoha povrchů a dekorů. Kterékoli nabízené interiérové dveře (kromě protipožárních dveří s dveří SONET) vyrábíme také jako posuvné či bezfalcové.

Interiérové dveře bílé, černé i v dalších barvách

Zajímáte se o barevné interiérové dveře, nebo dáváte přednost bílé či černé klasice? V každém případě si z naší nabídky interiérových dveří určitě vyberete. Interiérové dveře SOLODOOR oživí každou místnost. U nás naleznete také speciální protipožární dveře, kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové. Interiérové dveře a zárubně SOLODOOR vylepší úroveň vašeho bydlení a zpříjemní okolní prostředí.


Rychlý kontakt

  Tel. pro tech. info - 603 226 298

      E-mail - prodej@dvere4u.cz

Oblá hrana dveří

    

Doprava zdarma

Doprava zdarma u objednávek dveří a zárubní v celkové hodnotě nad 18000,- Kč

Katalog Solodoor 2019