CZECH MADE

20.06.2012

Vážení zákazníci,

s potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že společnost SOLODOOR získala jako prozatím jediná tuzemská firma v oboru právo označovat všechny své produkty známkou kvality CZECH MADE. Toto komplexní ocenění zohledňuje nejen kvalitu našich výrobků, ale například i působení na životní prostředí, spotřebu energií či péči o zaměstnance.

Věříme, že se toto ocenění stane symbolem naší filozofie, přístupu k trhu a bude znamenat přínos nejen pro SOLODOOR, ale také pro Vaše obchodní aktivity. Domácí firmy čelí v posledních letech výraznému tlaku velmi levných dovozů ze zahraničí. Tento trend je patrný v řadě oborů, výrobu dveří a zárubní nevyjímaje. I Vy se jistě ve své praxi setkáváte s výrobky nevalné kvality a s prodejci, kteří vsadili vše na jednu kartu – co nejlevnější nabídku.

Mimo jiné i proto jsme usilovali o značku CZECH MADE. Chceme společně s Vámi apelovat na spotřebitele, aby nepodlehli lákadlu mimořádně nízkých cen, ale kupovali dveře, které budou funkční a krásné třeba i desítky let.

Ocenění CZECH MADE může posloužit jako výrazný identifikační znak, který zdůrazní kvalitu výrobku a odliší jej od konkurence. Rovněž Vy, jako prodejci dveří SOLODOOR, vyšlete spotřebitelům jasný signál, že zastupujete prověřenou a tradiční značku.

CZECH MADE proto jednoznačně vnímáme jako jeden z nástrojů, který podpoří Vaše prodeje výrobků SOLODOOR a bude pro Vás znamenat i finanční přínosy.

Prodejme společně kvalitu CZECH MADE koncovým zákazníkům!


Rychlý kontakt

  Tel. pro tech. info - 603 226 298

      E-mail - prodej@dvere4u.cz

Oblá hrana dveří

    

Doprava zdarma

Doprava zdarma u objednávek dveří a zárubní v celkové hodnotě nad 18000,- Kč

Katalog Solodoor 2019